Filmaře napadl při natáčení medvěd

  • 16. května 2023
  • 2 minuty čtení
  • 376
Chtěl natočit vzácné vodní ptactvo – pak ale Andrease Kielinga ve Vysokých Karpatech napadl medvěd.

Známého německého filmaře o divoké přírodě Andrease Kielinga napadl medvěd.

Andreas Kieling šokoval své příznivce na Facebooku krvavými snímky sebe sama.

Jak na své facebookové stránce uvádí filmař Andreas Kieling, minulý týden (začátkem května) ho ve Vysokých Karpatech napadl medvěd. Podle vlastního vyjádření v tomto případě nenatáčel medvěda v Karpatech, ale chtěl natočit vzácné vodní ptactvo. "Medvědovi se daří dobře, a já jsem opět celkem v pořádku.“ komentuje ironicky útok medvěda, který jen se štěstím přežil.

"Zvíře se jen řídilo svým instinktem", říká k incidentu Kieling. Na snímcích je vidět se zakrváceným obličejem a otrhanou péřovou bundou.

Znovu a znovu se Kieling nebezpečně přibližuje divokým zvířatům pro velkolepé záběry a pozornost médií.

Například začátkem dubna agentuře „Teleschau“ řekl, že musí zrušit schůzku, protože ho kousla černá mamba. Had byl v jeho věcech a než ho chtěl odnést „daleko“, chtěl si filmař o divoké přírodě udělat selfie s jedovatým hadem. Když pózoval, černá mamba ho kousla do prstu.

https://www.bunte.de/stars/andreas-kieling-beruehmter-tierfilmer-bei-dreharbeiten-von-baer-angegriffen.html

https://www.pirsch.de/news/andreas-kieling-umstrittener-tierfilmer-von-baer-angegriffen-36989

https://www.t-online.de/unterhaltung/stars/id_100175710/andreas-kieling-tierfilmer-von-baer-angegriffen-blutueberstroemt.html

https://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/menschen/tierfilmer-andreas-kieling-nach-baeren-angriff-bei-dreharbeiten-18894839.html